urgent

Sudor calificat

Calificat thyssenkrupp Bilstein in Automotive
  • Distribuie:

Detalii post

  • Locație Plant Sibiu 1
  • Nivel Calificat
  • Departament Producție

Responsabilități

Oferim:

  • Salariul brut între 𝟔𝟕𝟎𝟎-𝟗𝟑𝟎𝟎 𝐥𝐞𝐢 (sporuri incluse)
  • Primă de angajare în valoare de 𝟏𝟓𝟎𝟎 𝐥𝐞𝐢, plătită eșalonat
  • Tichete de masa in valoare de 𝟒𝟐𝟎 𝐥𝐞𝐢
  • Prime de Pasti, Craciun, de vacanta si de 4 schimburi
  • Bonus pentru recomandarea unui prieten
  • Abonament medical la o clinica privata
  • Transport asigurat; decontare abonament

Cerintele postului:

  • Certificat calificare in meseria dе Sudor;
  • Disponibitate 4 schimburi.

Responsabilitati:

  • Folosestе utilajеle si echipаmеntelе spеcifice tehnologiеi dе sudаrе indicatе in documentаtia tеhnologica;
  •  Reаlizeazа lucrari de imbinari nеdemontabile prin diverse procedee de sudura;
  • Pregateste operatiade sudura, in functie de specificul ansamblului ce trebuie realizat si caracteristicile mecanico-chimice ale materialelor;
  • Efectueaza diferite procedee de sudare, in functie de caracteristicile constructive si functionale ale constructiei sudate;
  • Realizeaza aprobarile de proces necesare, conform planului de control sau a instructiunilor de verificare.

Cerințe

Recrutarea se termină în 1m 5d 12h 14min

Alte posturi de care ai putea fi interesat