Sef Grupa

Specialist thyssenkrupp Bilstein in Automotive
  • Distribuie:

Detalii post

  • Locație Plant Sibiu 2
  • Nivel Specialist
  • Departament Producție

Responsabilități

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniu tehnic;
  • Cunostinte despre domeniul industriei de componente auto;
  • Cunostinte despre tehnicile de proiectare ale amortizoarelor ;
  • Cunostinte despre standardele de calitate specifice industriei auto (ISO TS 16949, etc);
  • Experienta manageriala;

Descrierea jobului

  • Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea din cadrul liniei de productie, fiind responsabil de utilizarea eficienta a echipamentelor si utilajelor si de asigurarea unui flux de productie optim;
  • Asigura asistenta tehnica pentru aplicarea tehnologiilor elaborate;
  • Identifica si analizeaza abaterile fata de obiectivele propuse din timp, introduce masuri corective si de imbunatatire continua a intregii activitati din subordine;
  •  Aplica cerintele sistemului de management al calitatii aprobat de societate ca obiectiv prioritar in activitatea societatii;

Alte posturi de care ai putea fi interesat