Detalii post

  • Locație Plant Sibiu 2
  • Nivel Calificat
  • Departament Producție

Responsabilități

Candidatul ideal

• Studii medii;
• Capacitatea de a cunoaste si de a respecta documentatia tehnica/
tehnologica necesara in activitatea curenta;
• Cunoasterea aparatelor de masura si control;
• Capacitatea de a identifica defectele aparute la piesele prelucrate
sau la echipamentele folosite;
• Rigurozitate, corectitudine si acuratete in respectarea prescriptiilor
tehnologice;
• Operativitate si eficienta in remedierea sau anuntarea defectelor;
• Abilitati de a lucra in echipa;
• Corectitudine, disciplina;
• Cunoastiinte de limba engleza / germana constituie un avantaj.

Descrierea jobului

• Responsabilitati pentru executarea reglajelor primite de la client
intern si extern;
• Asigurarea suportului tehnic pentru linia de montaj;
• Efectueaza si inregistreaza verificari pentru piesele prototip;
• Gestioneaza inregistrarile pentru fiecare comanda de reglaj
prototip si comenzi externe;
• Imbunatateste continu si asigura calitatea proceselor;
• Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea optimizarii
procesului de productie;

Oferim

• Pachet salarial atractiv
• Posibilitati de dezvoltare profesionala
• Posibilitatea de a activa intr-o firma multinationala
• Lucrul intr-o echipa cu nivel profesional inalt

Alte posturi de care ai putea fi interesat