Reglor montator

Calificat thyssenkrupp Bilstein in Automotive , in Productie
  • Distribuie:

Detalii post

  • Locație Plant Sibiu 1Plant Sibiu 2
  • Nivel Calificat
  • Departament Producție

Responsabilități

 Cerintele postului:

  • Studii medii;
  • Capacitatea de a cunoaste si de a respecta documentatia tehnica/tehnologica necesara inactivitatea curenta;
  • Cunoasterea aparatelor de masura si control;
  • Capacitatea de a identifica defectele aparute la piesele prelucrate sau la echipamentele folosite;
  • Rigurozitate, corectitudine si acuratete in respectarea prescriptiilor tehnologice;
  • Operativitate si eficienta in remedierea sau anuntarea defectelor;
  • Abilitati de a lucra in echipa;
  • Corectitudine, disciplina;
  • Cunoastiinte de limba engleza/germana constituie un avantaj.

Responsabilitati:

  • Responsabilitati pentru executarea reglajelor primite de la client intern si extern;
  • Asigurarea suportului tehnic pentru linia de montaj;
  • Efectueaza si inregistreaza verificari pentru piesele prototip;
  • Gestioneaza inregistrarile pentru fiecare comanda de reglaj prototip si comenzi externe;
  • Imbunatateste continu si asigura calitatea proceselor;
  • Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea optimizarii procesului de productie;

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala
  • Posibilitatea de a activa intr-o firma multinationala
  • Lucrul intr-o echipa cu nivel profesional inalt

Alte posturi de care ai putea fi interesat