Operator productie

thyssenkrupp Bilstein in Automotive , in Productie
  • Distribuie:

Detalii post

  • Locație Plant Sibiu 1Plant Sibiu 2
  • Nivel CalificatNecalificat
  • Departament Producție

Responsabilități

Descrierea jobului:

  • Regleaza si opereaza masini semi-automate si automate in vederea obtinerii componentelor conform tehnologiei si standardelor de calitate.
  • Pregateste pentru asamblare si ambalare elemente prelucrate (colectare, curatare si conservare).
  • Executa masuratori ale reperelor realizate, conform specificatiilor de proces.

Cerinte:

  • Absolvent studii medii;
  • Persoana organizata si dinamica;
  • Abilitatea de a efectua sarcini repetitive;
  • Disponibilitate pentru program in trei schimburi.

Oferim:

Pachet salarial atractiv;

Tichete de masa 315 lei/luna

Prima de Pasti, Craciun, Prima de vacanta, prima de 4 schimburi

Bonus pentru recomandare

Abonament medical clinica privata

Transport asigurat pe rute prestabilite, decontare abonament.

Posibilitatea de a activa intr o firma multinationala cu nivel profesional si oportunitati de dezvoltare profesionala.

Aplicati cu CV-ul la:

thyssenkrupp Bilstein S.A. Sibiu

I – Str. Henri Coanda, nr. 8

II – Str. Salzburg, nr. 4, Zona Industriala Vest (zona aeroport)

Email: recrutare.sibiu@thyssenkrupp.com

Telefon: *6000; 0269 587 355

Alte posturi de care ai putea fi interesat