Mecanic

Calificat thyssenkrupp Bilstein in Automotive
  • Distribuie:

Detalii post

  • Locație Plant Sibiu 1Plant Sibiu 3
  • Nivel Calificat
  • Departament Mentenanță - Automatizări

Responsabilități

Candidatul ideal

– Certificat calificare in meseria de mecanic utilaje/electrician intretinere si reparatii
– Cunostinte despre modul de functionare al utilajelor
– Cunostinte de baza de TPM
– Experienta minim 3 ani intr-un post similar

Descrierea jobului

– Realizarea de lucrari de remediere a defectiunilor de la instalatii si utilaje, astfel incat procesul de productie sa se desfasoare in conditii normale
– Executarea lucrarilor de reparatii capitale ale utilajelor si instalatiilor

Oferim:
Pachet salarial atractiv
Posibilitati de dezvoltare profesionala
Posibilitatea de a activa intr-o firma multinationala
Lucrul intr-o echipa cu nivel profesional inalt

Descrierea companiei

thyssenkrupp Bilstein S.A. este o prestigioasa companie multinationala cu renume mondial. Marca Bilstein este de multi ani sinonima cu calitatea si performanta in domeniul amortizoarelor auto. De la echipe de competitii in sporturile cu motor, la firme specializate in tuning si pana la cei mai renumiti constructori de autovehicule, precum BMW, Ferrari, General Motors, Jaguar, Maserati, Mercedes, Porsche, Subaru, tehnologia si capacitatea de inovatie a Bilstein este folosita si apreciata pe toate meridianele globului.

Alte posturi de care ai putea fi interesat